KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299096

nr 1429 9096

Dan Lindstrand

(1904-1983), Sverige

Oljemålning, Signerad, marin. Olja på pannå, 21x25cm, yttermått inklusive ram: 38x44cm

Dan Lindstrand, svensk målare född 1904, död 1983.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 november 2021
kl 20:12:27

Dan Lindstrand

Läs mer om Dan Lindstrand